9 mar 2012

trudno

wrócić do siebie, gdy dotyka się dramatów, którym nie można zapobiec. Pozostaje wiara, że oprawcy dręczący zwierzęta będą zdychać w wielkim cierpieniu. Tego życzę również bydlakowi, który katował 6 miesięczną sunię. Opuchnięte żebra, przepuklina, obcięte wąsy, załatwianie się ze strachu na widok smyczy i mężczyzn, paniczny lęk przed schodami czy wyjściem na spacer i ogromny smutek w oczach. Taką wyprawkę dostała LeXiTrafiła do mnie dzięki wspaniałej kobiecie, Oli, która wydarła ją z rąk śmierci i postanowiła znaleźć dom. Dziś, po 6 tygodniach, moje 15 kilogramowe szczęście jest innym psem, choć zdaję sobie sprawę, że nigdy nie zapomni koszmaru jaki ją spotkałWszyscy domownicy włożyli w to mnóstwo pracy, było trudniej niż się spodziewałam, ale udało się. W miarę upływu czasu LeXi odzyskuje stan umysłu szczeniaka, a ja trochę czasu dla siebie ;) więc kleję. Znów.wszystkich, którzy się o mnie martwili i tęsknili, pisali maile i listy :) ściskam mocno - timboctou

12 komentarzy:

 1. szacunek!
  podziwiam i pozdrawiam ciepło :)
  piękna sunia, a zdjęcie w locie rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o jak dobrze Cię widzieć!
  cieszę się,że widzicie obie światełko w tunelu:* jest piękna i teraz szczęśliwa:]

  OdpowiedzUsuń
 3. jaka ona śliczna! to pierwsze zdjęcia razi smutkiem bijącym z jej oczu, ale już na ostatnim wygląda na szczęśliwego kundla :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście dawno Cię nie było:) I popieram SentiMenti - szacunek wielki za tego cudownego psiaka!!!

  Nigdy nie zrozumiem, skąd w ludziach tyle zła...

  OdpowiedzUsuń
 5. dobrze, że jesteś:))
  również podziwiam i kłaniam się:)...zdjęcia rozczulające:))

  OdpowiedzUsuń
 6. ooo, ja też się martwiłam co tam u ciebie, szczególnie że ILS wypuścił nową kolekcję papierów w kolorach, które kojarzą mi się z tobą za każdym razem, jak je widzę :) cieszę się, że sunia trafiła tak dobrze i że ma się lepiej! piękna jest teraz! a dla ludzi, którzy krzywdzą dzieci i zwierzęta, kary powinny być co najmniej dwukrotnie wyższe, następować szybko i bezlitośnie!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczny psiak. Miał szczęście że do Was trafił. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. jak to dobrze, że ta psina trafiła do Ciebie, aż mnie ścisnęło po przeczytaniu tego posta - z wściekłości na beznadziejnych ludzi i z podziwu dla tych wspaniałych!

  OdpowiedzUsuń
 9. Anioły z Was! z Ciebie i z Oli.

  OdpowiedzUsuń
 10. teskniłam i tęsknie....:*

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudowna jest... dobrze, że na ciebie trafiła :*
  Ściskam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)